Nazar boncuğu paketleme işi ile ek gelir

Ek iş ilanlarında evde yapılabilecek en rahat ve en temiz işlerden biri hakkında size bilgi vermek istiyorum Nazar boncuğu paketleme işi ve nazar boncuğu yapımı işi ile çok güzel bir ek gelir sağlayabilirsiniz. Bu işin Kazançı oldukça iyi olarak bilinir ve  evde nazar boncuğu paketleme işi sizlere ek gelir sağlar.

Evde nazar boncuğu paketleme işine dayalı biraz ayrıntıları paylaşmak istiyoruz. Bu ek iş nasıl ilerlemekte ve ne gibi işlemlerden geçilerek nazar boncuğu paketleme işi tamamlanabilmektedir. Unutulmamalıdır di evlere ek işler veren yerler ile kendi aranızdaki güveni kurmanız gerekmektedir. Anlaşmasını yapacağınız yerler ile daha sonrasında sorun yaşamamanızı dileriz.

Nazar boncuğu paketleme işi

Evde nazar boncuğu ek işi

Evde nazar boncuğu yapımı işi oldukça basit ve kolay bir ek iştir. Zahmetsiz ve yoruculuğu olmamak ile beraber kazancıda oldukça iyi diyebiliriz.

Anlaştığınız firma ile yani size nazar boncuğu paketleme işini verecek olan yer size servis minibüsü ile çuvallarda bulunan minik nazar boncuklarını ve bunların başlarına takılacak klipslerini vermektedir. Sizlerin burada yapacağı iş ise bu nazar boncuklarının klipslerini takmak ve poşete koymak olacaktır.

Göründüğü üzere yoruculuğu ve zahmeti olmayan lüks bir ek iş diyebiliriz. Başvuru yapmak için aşağıdaki başvuru alanını doldurup gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir