AKP’li genç kız: Halk zamları hak ediyor, Akdeniz’de petrol bulduk kıskanıyorlar

AKP’li bir genç kızın sosyal medyada yayınlanan röportajda iktidarı savunurken söyledikleri dikkat çekti. AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan için “Bir gülüşü var dünyaya bedel” diyen genç kızın söylediği sözler, AKP’nin seçmen tabanının düşüncelerini yansıtıyor.

“HALK ZAMLARI HAK EDİYOR”

Genç kız, röportajda şunları söylüyor:

“Bence vatandaşlar bunu (zamları) hak ediyor diyebilirim. Neden diyeceksiniz, çünkü hiçbir şeyin farkında değiller. Sadece ekonomi berbat ekonomi şöyle… Şunu unutmasınlar, boyun eğdikçe gerçekten daha çok elektriğe zam gelecek.”

“AKDENİZ’DE PETROL ÇIKTI, DİĞER ÜLKELER KISKANIYORLAR”

Sözlerine devam eden genç kız, “Akdeniz’de neden petrol çıktı? Neden diğer ülkeler kıskanıyor o petrolü? Neden zam geldikçe dolar yükseldi?”
 

AKP’li Kız: Ekonominin Sorumlusu AKP Değil https://t.co/ZecrofsH4J pic.twitter.com/bajoJkOKZQ

— TamgaTürk (@TamgaTurk) January 4, 2022
“EKONOMİNİN SORUMLUSU AKP DEĞİL”

“Ekonominin sorumlusu kim peki?” diye sorulması üzerine genç kız “Ekonominin sorumlusu başta söyleyeyim AKP değil. Bütün suçu AKP’ye atıyorsunuz ama AKP değil” yanıtını verdi.

Genç kız “Kim yönetiyor Türkiye’yi peki?” diye sorulması üzerine ise yanıt olarak “Tabii ki de Cumhurbaşkanımız yönetiyor. Ondan da Allah razı olsun, her bir şekilde arkasındayız. Bir gülüşü var bütün dünya ona bedel” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.