Bahçelievler’eski sevgili dehşeti

Cumhuriyet Mahallesi’nde dün saat 23.00 sıralarında, 27 yaşındaki Özbekistan asıllı Zarnigov R. eski sevgilisi olduğu belirtilen Tayfun A. (39) tarafından teze nazaran zorla götürülmek istendi. Zarnigov R. gitmek istemeyince sokakta tartışma başladı. İkili ortasındaki tartışma sürerken Tayfun A. belinden çıkardığı tabancayla ateş etmeye başladı. Bayan, bacaklarına isabet eden iki kurşunla yaralanarak, kanlar içinde yere yığıldı. Etraftakilerin ihbarıyla olay yerine gelen sıhhat gruplarının birinci müdahaleyi yaptığı yaralı bayan, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan Zarnigov R.’nin hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenilirken, kaçan Tayfun A.’nın arandığı bildirildi.

Saldırgan Tayfun A.’nın ‘Kasten yaralama, yağma, tehdit, şantaj, hakaret, mala ziyan verme, ruhsatsız silah, bıçak yahut mermi bulundurma’ hatalarından 10 hata kaydı olduğu öğrenildi. Atakta yaralanan Zarnigov R.’nin de şantaj ve tehditten kabahat kaydı olduğu belirtildi.

“ARKADAN 3 EL ATEŞ ETTİ VE KAÇTI”

Görgü şahitlerinden Fuat Çakır, “Kadınla konuşarak geldi, o sırada tartışıyorlardı. Silahı çıkardı, gerisinden bayana 3 el ateş etti. Daha sonra 2 el de otomobile ateş açtı ve kaçtı” dedi.

Esnaf Hava Tonyalı ise “Bir bayanın akına uğradığını söylediler, daha evvel burada hiç bu türlü bir olay olmamıştı” diye konuştu. Bir öteki esnaf Fazilet Alioğlu ise “Akşam biz kapattıktan sonra olmuş. Biz yalnızca bekçileri ve polisleri gördük” dedi.

KAYNAK: DHA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.