Beyazıt Öztürk’ün yeni işi görenleri hayrete düşürdü! Bakın Beyazıt Öztürk’ün yeni işi ne

Ekranların sevilen ismi Beyazıt Öztürk, evvelsi gün İzmir Alaçatı’da bisiklet sürerken görüntülendi. Artık yeni bir işle meşgul olan Beyazıt Öztürk’ün yeni işi ise hayranlarının ağzını açık bıraktı.

İşlerinin azalmasıyla birlikte İstanbul’a çok sık gitmediğini ve daha çok annesiyle birlikte vakit geçirdiğini söyleyen Beyazıt Öztürk, O Ses Türkiye ile ilgili de yeni açıklamalarda bulundu.

YENİ ADRESİ MUHAKKAK OLDU

İzmir Alaçatı’da kaldığını “Annemle birlikte daha çok burada kalıyorum, ona da uygun oluyor” kelamlarıyla anlatan Beyazıt Öztürk, “Bol bol spor yaparak, vakit geçiyorum. İstanbul’da rahat yapamıyorsun, burada daha hoş keyifli oluyor” dedi.

Kilo verdiğini tabir eden ünlü şovmen, yeni bir proje ile ekrana dönüp dönmeyeceği sorularına ise haber beklediğini söyleyerek cevap verdi.

Yeni işinden de bahseden Beyazıt Öztürk, bu işin ayrıntıları hakkında bilgi verdi.

YENİ İŞİNİ ANLATTI

Yeni işini anlatan Beyazıt Öztürk şunları söyledi:

“O Ses Türkiye yarışı vardı. Bu sene olacak mı, olmayacak mı muhakkak değil. Onlara Acun (Ilıcalı) bakıyor, onun da haberi gelir.”

HEYKEL ATÖYLESİ KURDUK

“Onun dışında eylül ayında (reklam yüzü olduğu teknoloji firması ile) bütün gereçlerin ve fabrika atıklarından Eskişehir’de bir heykel atölyesi kurduk. Yaklaşık 1.5 yıldır orada heykel yapıyoruz. Televizyon atıkları, kablolar…”

Fabrikadan çıkan atıklar ile 15 tane büyük boyutlarda heykel yaptık. Konsepti Bayan Voleybol Ulusal Grubu. Firma kadroya sponsor olduğu için onların figürleri üzerine yaptık heykelleri, enteresan bir şey oldu.”

“Benim de temel meslek okuldan, pandemi devrinde aklımıza geldi ‘Yapalım mı?’ dedik, şirket de ‘Hadi yapalım’ dedi. Sağ olsun hocalardan 1-2 arkadaşım takviye attı. Eylül ayında Zorlu’da bir stant düşünüyoruz.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.