Bir devirlerin yıldız mankeniydi! Estetikle değişik biri oldu

Adı bir vakitler Mehmet Ali Erbil üzere ünlü isimlerle anılan ve periyodun en başarılı modelleri ortasında yer alan Güzide Duran, yaptığı estetiklerle öteki birine dönüştü. 41 yaşında olan ve şimdilerle evli iki çocuk annesi olan Güzide Duran hala kamera karşısında farklı biri olduğunu söyledi. İşte Güzide Duran’ın her şeyden uzak yaşantısı.

“EKRANLARA DİĞER BİRİ OLUYORUM”

Alem Plus’a konuşan eski model Güzide Duran, Modelliği çok sevdiğini ve ruhundan gelen bir meslek olduğunu söyledi. Kamera karşısında öbür bir Güzide olduğunu belirten Duran, kendimi daha enerjik hissettiğini söyledi. Evli iki çocuk annesi olan Güzide Duran’ın vakitle değişimi de gözlerden kaçmadı. Bir vakitlerin en çok aranan modellerinden olan Duran hoşluğunu hala koruyor. Bir dizi estetik operasyonlar geçirdiği gözlenen Güzide Duran, 2 çocuk annesi olmasına karşın fit halini müdafaaya devam ediyor. Çocuklarından bahseden Duran, “Çocuklarım Selin ve Buyruk bana hem sabrı hem de her şeye müspet bakmayı öğretti” sözlerini kullandı.

“PİŞMANLIĞIM YOK”

Magazin gündeminden yaşadığı aşklarla düşmeyen Güzide Duran o periyotlarına ait, “Yaşadığım hiçbir şeyden ötürü pişman değilim. Pişmanlıklarım yok.” yorumunda bulundu.

İŞTE GÜZİDE DURAN’IN ŞAŞIRTAN DEĞİŞİMİ

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.