Bu gelin konvoyu çok öbür

Mersin’de yaşayan Serap Özçelik (32) ve Sabri Yurdakul (32) çifti, gelin aracı olarak kullandıkları bisikletleriyle kent tipi attı. Konvoy oluşturan arkadaşları da ikili, bisikletleriyle eşlik etti.

Bisiklet tutkunu Serap Özçelik ve Sabri Yurdakul çifti evlilik kararı aldı. Bisiklet kullanımına ve sağlıklı yaşama dikkat çekmek isteyen ikili, arkadaşları da takviye verdi. Balonlarla süslenen bisikletlerle kent tipi atıldı.

Gelin ve damadı bisiklet üzerinde görenler şaşkınlıklarını tabir ederken, kimileri da alkışlarla dayanak verdi.

“BİSİKLETTE RUH EŞİMİ BULDUM”

Eşiyle bisiklet sürerken tanıştığını söyleyen Serap Özçelik, “Sürekli pedal çeviren tabiat dostu insanlarız. Bu memnun günümüzde de dostlarımızla pedal çevirmek istedik. Kendini bulmak isteyen her insan için bisikletin araç olduğuna inanıyorum. Bisikleti kullanmaya başladıktan sonra evvel kendimi sonra ruh eşimi buldum. Kendimi çok şanslı hissediyorum” dedi.

Sabri Yurdakul ise “Eşim ilebisiklet tutkunuyuz. Bu yüzden bisiklet konvoyunun manalı olacağını düşündük. İnsanları bisikletli yaşama teşvik etmek istedik. Memnunuz. Umarım herkes faal bir formda bisiklet kullanır” diye konuştu.

Mezitli ilçesindeki kız konutundan hareket eden konvoy, kent turu atıp Adnan Menderes Sahili’nde tipi sonlandırdı. (DHA)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.