Charlize Theron’un canlandırdığı Marvel karakteri toplumsal medyada beğeni topladı

Charlize Theron, Marvel Sinema Evreni’nde canlandırdığı karakter Clea’nın birinci imgelerini paylaştı. Theron’un paylaşımı, kısa müddette beğeni topladı.

Marvel Sinema Evreni’nin son sinemalarından Tabip Strange: Çoklu Cihan Çılgınlığında’da (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) rol alan Charlize Theron, canlandırdığı karakterle toplumsal medyada da beğeni topladı.

Theron, “Clea ile tanışın” yazarak Marvel karakterinden iki fotoğraf paylaştı.

Geçen hafta Deadline’ın Hero Nation podcast’ine verdiği röportajda senarist Michael Waldron, Theron’un karakterinden bahsetmişti. Waldron, “Çizgi romanlarda, yer aldığı üzere Doctor Strange’in büyük aşkı olan ayrıyeten aslında birçok istikametten onun bir büyücü olarak kendisinin de dengi olan Clea’yı tanıtmak istediğimizi her vakit biliyorduk” dedi.

Ve şunları ekledi: “Doctor Strange ve Clea, çizgi romanlarda pek çok kusursuz macera yaşıyor ve onu tanıştırmak istediğimizi biliyorduk. Fakat, Rachel McAdams’ın canlandırdığı Christine Palmer ile olan aşk öyküsünün bir biçimde kapatmamız gerektiğini hissettik. Ve sonra Clea geliyor ve sanırım ikisi ortasında bundan sonra ne olacağını göreceğiz.”

Marvel’ın Clea için Charlize Theron seçimi hayranların da beğenisi ile karşılandı. Bir hayran, “Çizgi romandaki en sevdiğim karakterlerden biri için yapılan tüm sürpriz seçimler ortasında, Charlize şimdiye kadarki en büyüğü” diye yazdı. Öteki biri de “Mükemmel oyuncu seçimi” diye yazdı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.