Eyüpspor’da lider yine Murat Özkaya

Eyüpspor’da Murat Özkaya, tek aday olarak girdiği Olağan Seçim Genel Kurulu’nda yine lider seçildi.

Eyüpspor Olağan Seçim Genel Konseyi, Eyüpsultan Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleşti. Saat 18.00’de başlayan oy verme süreci, 20.00’de sona erdi ve oy sayımına geçildi. Tek aday olarak seçime giren Murat Özkaya yine lider seçildi.

Genel Konsey sonrası konuşma gerçekleştiren lider Özkaya, “Eyüpspor olarak birlik ve beraberlik içerisinde olmaya devam etmeliyiz. Taraftarlarımızdan da isteğimiz bizlere inanmaları ve bu ortamın bozulmasına müsaade vermemeleridir. Bu beraberliği korumak, istikrarı ve başarıyı sürdürmek için elimizden geleni yapacağız. Önümüzdeki dönemde da gayemiz Harika Lig uğraşı vermektir. Kulübümüzün de maddi olarak mali düzeyini yükseltmek, yatırımların artması ismine dernek statüsünden anonim şirket statüsüne geçeceğiz. Alacağımız kararın maddi manada kulübümüze katkı sağlayacağına inanıyoruz” sözlerini kullandı.

Stat için müsaade verilmesini istiyoruz

Konuşmasında stat konusuna da değinen Murat Özkaya, “Bu mevzuda devletimizden maddi manada hiçbir şey talep etmemekteyiz. Bizim tek isteğimiz, mevcut stadımızın bulunduğu bölgede yeni bir stadın inşa edilmesine müsaade verilmesi ya da bizlere gösterilecek uygun bir lokasyonda yeni bir stadın inşası için müsaade verilmesidir. Stadın imalinde gerekli maddi yatırımı ben gerçekleştireceğim. Tek isteğim bize müsaade verilmesidir” dedi.

Adana Demirspor’dan Eyüpspor’a 5 transfer

Eyüpspor Olağan Seçim Genel Konseyi’nde Adana Demirspor lideri Murat Sancak ise konuk olarak iştirak sağladı. Sancak yaptığı konuşmasında anonim şirket olmanın yararlarından bahsederken mavi-lacivertlilerin de mevcut durumu hakkında bilgi verdi. Lider Sancak ayrıyeten Adana Demirspor’dan Eyüpspor’a 5 oyuncunun transfer olacağını lakin isimleri şu an veremeyeceğini, taraftarın kendisini topa tutabileceğini tabir etti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.