Geert Wilders tekrar haddini aştı! Kurban Bayramı ile ilgili skandal paylaşım

Pakistan Başbakanı Şehbaz Şerif’e yaptığı davet sonrasında Twitter hesabı bir müddetliğine kapatılan Wilders, aldığı vefat tehditlerine karşın bugün attığı tweet’te “Mide bulandırıcı İslam geleneğini yasaklayın” tabirini kullandı.

Nisan ayında İslam dini ve Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’e (s.a.v) yönelik kelamları nedeniyle Twitter hesabı askıya alınan Hollandalı çok sağcı başkan Geert Wilders tekrar rahat durmadı.

ÖLÜM TEHDİTLERİ ALDI

Pakistan Başbakanı Şehbaz Şerif’e yönelik “Biz her vakit Müslümanlığa karşı özgürlüğü seçiyoruz ve asla kazanamayacaksınız” daveti sonrasında vefat tehditleri alan ve Twitter hesabı askıya alınan Wilders, birtakım iletilerini silince hesabına yine kavuştu lakin skandal paylaşımlarına devam ediyor.

KURBAN BAYRAMI İLE İLGİLİ SKANDAL PAYLAŞIM

Twitter’da 1 milyon takipçisi bulunan İslam düşmanı ırkçı Wilders, bugün başlayan Kurban Bayramı ile ilgili de büyük reaksiyon çeken bir paylaşım yaptı.

TEPKİLER ÇIĞ ÜZERE BÜYÜYOR

Kurban kesim anına ait bir fotoğrafı paylaşan Geert Wilders, attığı tweet’te “Mide bulandırıcı İslam geleneğini yasaklayın” tabirini kullandı. Wilders’ın paylaşımına toplumsal medya üzerinden çok sayıda reaksiyon yorumu geldi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.