Hindistan’da akılalmaz olay: Eşinin nikahını polislerle bastı

Hindistan’ın Haydarabad kentinde meydana gelen olayda; Syed Nazeer isimli adam birinci eşinden boşanmadan ikinci kere evlenmek isteyince, eşinin düğün yapacağını öğrenen Dr Sana Samreen, soluğu polis karakolunda aldı. Eşi hakkında şikayette bulunan bayan, polislerle birlikte düğünü bastı. O sırada karşısında eşini gören adam ne yapacağını şaşırırken, koşarak art kapıdan kaçtı.

Yerel basında çıkan haberlere nazaran, Nazeer, ikinci sefer evleneceğini eşine söylemedi. Bu yüzden Samreen’in polislerle birlikte ona gerçek yürüdüğünü görünce Nazeer, devayı kaçmakta buldu. Paniğe kapılan adam, düğün salonunun art kapısından kaçtı.

‘PARASI YOK DİYE KARDEŞİMDEN AYRILDI’

Sözcü’de yer alan habere nazaran; olaydan bahseden Samreen’in erkek kardeşi lokal basına, “Kız kardeşim Syed ile 2019’da Yeni Zelanda’dan geldikten kısa bir mühlet sonra evlendi. Kovid-19 karantinası sırasında Hindistan’da kaldı ve masraflarını biz karşıladık. Ne vakit ki parayı ödeyemedik ve eşi ondan ayrılmaya karar verdi” dedi.

Doktor olan ve eşini nikah masasında basan bahtsız bayan ise, “Ben hekimim. Pandemi sırasında eşimin Kovid olan amcasına bile baktım. Tüm hayatımı onlara adadım” diyerek ağladı.

Syed Nazeer’in düğünden kaçtığından beri hala kayıp olduğu, polisin her yerde adamı aradığı aktarıldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.