iPhone 15 serisinin ön cam panelleri görüntülendi!

Apple yeni sızıntılarla karşı karşıya. ShrimpApplePro isimli Twitter kullanıcısının paylaştığı gönderide, henüz tanıtılmayan iPhone 15 serisinin ön cam panellerine ait olduğu görüntülerin yer aldığı iddia edildi.

GÖRÜNTÜLERİN GERÇEK OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Kısa bir video ile iPhone 15 serisinin ekran panellerini tanıtan ShrimpApplePro isimli kullanıcı videoyu “Günaydın! İşte iPhone 15 serisinin ön cam panelinin gerçek hayattaki videosu, kaynağımla gerçekliğini doğrulayabildim. Bu gerçek!” başlığıyla paylaştı.

Paylaşılan panellere baktığımızda panellerin diğer cihazlara oranla daha ince olduğunu görüyoruz. Ayrıca Dynamic Island özelliğinin iPhone 15 serisinde yer alacağı anlaşılıyor.

Geçtiğimiz haftalarda sızdırılan iPhone 15 Ultra cihazının görüntülerine baktığımızda, şirketin kenar kısımlarda kavisli bir yapıyı tercih ettiği görülüyordu. Twitter’da paylaşılan bu videodaki iPhone 15 cam panellerine baktığımızda ise bu gelişmeyi doğruladığını görüyoruz.

DYNAMİC ISLAND ÖZELLİĞİNDE AYRIMCILIK OLMAYACAK

Apple, geçtiğimiz yıl tanıttığı iPhone 14 serisinde sadece iPhone 14 Pro ve 14 Pro Max modeline Dynamic Island özelliğine yer vermişti. Twitter’daki cam panel görüntülerinin doğru olması durumunda Apple’ın Dynamic Island özelliğini, iPhone 15 serisinde yer alan bütün telefonlarına ekleyeceği görülüyor.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir