Kabine toplantısı kararları nelerdir, açıklandı mı? 27 Haziran Pazartesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları neler? Tüm kabine toplantısı sonuçları!

Kabine toplantısı sonuçları açıklandı! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bir araya gelen Kabine Toplantısı bugün yapıldı. Milyonların gözü bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Beştepe’de yapılacak Kabine Toplantısına çevrildi. Bakanlar Kurulu ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın temmuz zammının yanı sıra bayram tatili, enflasyon verileri gibi birçok konu hakkında açıklama yapması bekleniyor. Peki, Kabine toplantısı kararları nelerdir? 27 Haziran Pazartesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları nelerdir? Tüm kabine toplantısı sonuçları! Detaylar sizlerle…

27 HAZİRAN PAZARTESİ KABİNE TOPLANTISI AÇIKLANDI MI, KARARLARI NELERDİR?

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı başladı. Bakanlar Kurulu ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın temmuz zammının yanı sıra bayram tatili, enflasyon verileri gibi birçok konu hakkında açıklama yapması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında yapılacak olan kabine toplantısından çıkacak kararlar bireylerin gündeminde yer alıyor. Kabine toplantısının gündeminde ise asgari ücret ve bayram tatilinin olması bekleniyor.

Henüz Kabine Toplantısı kararları açıklanmadı. Detayları açıklandığında haberimize ekleyeceğiz.

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN BAŞLADI?

Kabine Toplantısı bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde bir araya gelecek. Toplantının başlangıç saati 15:00 olarak duyuruldu. Toplantının hemen ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın alınan kararları içeren bir açıklama yapması bekleniyor.

27 HAZİRAN KABİNE TOPLANTISI GÜNDEMİ NEDİR?

Kabine toplantısına sayılı saatler kala gündem konuları merak ediliyor. Kurban Bayramı’na az bir zaman kala bayram tatil süresinin kabine toplantısı gündeminde olması bekleniyor. Diğer taraftan ise asgari ücret zam beklentisi sonrasında asgari ücret konusu gündemde bulunuyor. Bakan Bilgin, Kabinede asgari ücret çalışmaları ile ilgili bir sunum yapacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.