Kim Milyoner Olmak İster sayesinde evlendi

Sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu’nun üstlendiği ATV’nin fenomen müsabaka programı Kim Milyoner Olmak İster, dün akşam çok konuşulan bir kısımla ekrana geldi.

Kim Milyoner Olmak İster yarışının son kısmına, Bahar Biçer adlı yarışmacı evlilik öyküsüyle damga vurdu.

Freddie Mercury’e benzetti

Bahar Biçer, meskende ailesiyle birlikte Kim Milyoner Olmak İster yarışını izlerken bir yarışmacının ilgisini çektiğini söyledi.

Biçer, yarışmacıyı dünyaca ünlü müzikçi Freddie Mercury’e benzettiğini ve çok beğendiğini belirtti.

Toplumsal medyadan eşine ulaşan Biçer, kısa müddet içerisinde Milyoner yarışmacısıyla evlendiğini açıkladı.

”Sosyal medya aracılığıyla ulaştım”

Freddie Mercury hayranlığı olduğunu söyleyen Biçer, yarışan kişiyi Mercury’e benzettiğini belirterek ”Eşimi gördüm beğendim, O sırada da babaannemin içine doğmuş olacak ki ‘seni buna verdim gitti’ dedi. Sen o denli dediysen tamam. ‘Ben gidiyorum’ dedim o vakit. Toplumsal medya aracılığıyla eşime ulaştım. Tanıştık bir ay içerisinde evlendik. Bir de 10 aylığında bebeklerim var. İki sene evvel oldu bu olay.” dedi.

“Tanışmamızın 33’üncü gününde evlendik”

Bu programın kendileri için çok güzel bir tesiri olduğunu söyleyen Bahar Biçer’in eşi ise, ”Yarışmadan ödül aldık ancak yarış vasıtasıyla eşimi tanımış oldum. Tanışmamızın 33’üncü gününde evliliğimiz oldu. Geçersiz hesap olduğu için bende ilgi uyandırdı. Sohbete devam ettik. Bu program yuva yapmış oldu, bir hayra vesile oldu. Çok hoş oldu bizim açımızdan.” diye konuştu.

Kıssayı şaşkınlıkla dinleyen Kenan İmirzalıoğlu, böyle bir olaya birinci kez şahit olduklarını söyledi.

Aile için güzel dileklerde bulunan İmirzalıoğlu, ”Çok hoş, mutluluğunuz daimi olsun. Milyoner’de sahiden birçok anlara hislere şahit olduk lakin bu türlü bir olaya birinci kez şahit oluyoruz. Ancak bu program artık bir aile kurdu. Sıhhatler diliyorum.” tabirlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.