Mehmet Ali Erbil: Elimi değdirdiklerim şöhret oldu ancak Melike Öcalan’a elimi değdiremedim

Evvelki akşam gerçekleşen bir ödül merasiminde sahneye çıkan şovmen Mehmet Ali Erbil, sunucu Melike Öcalan’a ,”Elimi değdirdiklerim şöhret oldu lakin bir sana elimi değdiremedim” dedi. Erbil’in bu kelamları karşısında şaşkına dönen Öcalan, “Şoktayım. 20 yıldır başıma bu türlü bir şey gelmedi” diyerek reaksiyonunu lisana getirdi. 

Cemiyet ve magazin mecmuası Quality of Magazine, geçen gün bir yerde düzenlediği Quality Ödül Merasimi ile 13. yılını kutladı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ile Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı ödül merasiminde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 40 ödül sahiplerini buldu.

“BİR SANA ELİMİ DEĞDİREMEDİM”

Şovmen Mehmet Ali Erbil de ödül vermek için çıktığı sahnede söyledikleriyle şaşırttı. Erbil, sunucu Melike Öcalan’a “Güzelleşmişsin kız. Elimi değdirdiklerim meşhur oluyor lakin sana değdiremedim elimi” dedi.

“20 YILDIR BAŞIMA BU TÜRLÜ BİR ŞEY GELMEDİ”

Erbil’in kelamları karşısında sonlanan Öcalan ise “Öyle bir şey hiçbir vakit olmadı. Ben şu an şoktayım. 20 yıldır başıma bu türlü bir şey gelmedi” diyerek Erbil’e reaksiyon gösterdi.

O esnada ortaya giren Kalaycıoğlu ise mevzuyu değiştirdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.