Motorola Edge 30 Fusion fiyatı belli oldu!

Motorola yakında birkaç yeni akıllı telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bir süredir yeni cihazlarını ile dikkatleri üzerine toplayan şirket yepyeni cihazları ile akıllı telefon sektörüne damga vuracak. Şirketin sunacağı modellerden biri yeni Moto Edge 30 Fusion olarak karşımıza çıkıyor. Cihaz ile ilgili yeni bir sızıntı, yakında çıkacak olan bu cihazla ilgili bazı ilginç detayları ortaya çıkardı.

Motorola Edge 30 Fusion fiyatı belli oldu!

Haber, Moto Edge 30 Fusion’ın resmi perakende kutusunun görüntülerini paylaşan bir PriceBaba raporundan geldi. Bu görüntüler kutunun tasarımını sergilerken, yeni akıllı telefonla ilgili fiyatlandırma gibi bazı önemli ayrıntıları da ortaya koyuyor.

Sızdırılan perakende kutusuna bakıldığında, içinde neredeyse hiç aksesuar bulunmayan çevre dostu malzemelerden yapılmış gibi görünüyor. Perakende kutusu, Edge 30 Fusion’ın 49.999 INR fiyat etiketine sahip olacağını belirtiyor. Bu da 625 dolar demek.

Bununla birlikte, akıllı telefonun bu hafta içinde resmi olarak piyasaya sürüldüğünde gerçek fiyatının bundan daha düşük olması çok muhtemel. Perakende kutusunda ayrıca Edge 30 Fusion’ın 4,400 mAh’lik büyük bir pil paketi ile güçlendirileceği ve en az bir Kozmik Gri renk seçeneğiyle satışa sunulacağı belirtiliyor. 8GB RAM ve 128GB dahili depolamaya sahip model ile depolama yapılandırmalarından biri de bu sızıntı ile doğrulandı. Şu ana kadar bildiklerimize göre Motorola Edge 30 Fusion, Qualcomm Snapdragon 695 yonga seti ile donatılacak ve 50 megapiksel birincil kamera, 13 megapiksel ultra geniş açılı sensör ve 2 megapiksel derinlik sensörü de içerecek. Bu arada, ön tarafta 32 megapiksel selfie kamera bulunuyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.