Müge Anlı’da iğrenç ilişki! 63 yaşında erkek erkeğe…

Müge Anlı’nın programına katılan Emine Hanım, 63 yaşındaki eşi Necati Bey’in kendisini terk ettiğini belirterek yardım istedi. Eşini çok sevdiğini söyleyen Emine Hanım, eşi Necati Bey’in tüm birikimini de komşusu İrfan Bey’e verdiğini söyleyerek parasın da geri istedi. Müge Anlı’yı güldüren olayın altından değişik bir ayrıntı ortaya çıktı. Necati Bey’in aşk şiirlerini okuyan Anlı, bu şiirleri kimin için yazdığını sorunca gerçek ortaya çıktı.

40 YILLIK KOCASI MESKENİ TERK ETTİ

40 yıllık eşinin paraları alıp konutu terk ettiğini söyleyen Emine Hanım, Müge Anlı’dan eşinin meskene dönmesi için yardım istedi.

Canlı yayına bağlanan Necati Beyefendi ise eşini artık sevmediğini ve meskene geri dönmek istemediğini söyledi. Anlı’nın programında işlenen olaydan tuhaf bir ilgi de ortaya çıktı.

NECATİ BEYEFENDİ O ŞİİRİ İRFAN BEY’E Mİ YAZDI? KARISINDAN ŞOKE EDEN İDDİA

Emine Hanım’ın birikimlerini komşusu İrfan Bey’e borç olarak verdiğini söyleyen Necati Bey’in yazdığı bir mektup da şoke etti.

Mektubu okuyan Müge Anlı, aşk şiirinin kime yazıldığını sordu. Mektupta ise şu kelamlar yer alıyordu, “4 sokak aşağıda oturuyorsun canım, ağzım dilim tutuldu konuşmuyor vücudum.”

AŞK ŞİİRLERİNİ KOMŞUSUNA YAZMIŞ

Aşk şiirinin kime yazıldığını merak eden Müge Anlı’ya Necati Bey’in eşi şaşırtan bir cevap verdi. Emine Hanım, bu şiirin 4 sokak ötede oturan kişinin erkek komşusu İrfan Beyefendi olduğunu söyledi. Kendisine aşk şiir yazılan İrfan Beyefendi ise, “Bilmiyorum” cevabını verdi. Bu olayla karşısında Müge Anlı şaşkınlığını gizleyemedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.