Yunanistan’ı ayağa kaldırdı: 3 Euroluk talih oyunuyla 6.3 milyon Euro kazandı

Muğla’nın Bodrum ilçesine komşu İstanköy Adası’nın (Kos) bir köyünde 3 Euroluk baht oyunu ile 6.3 milyon Euro kazanan talihli ortadan kayboldu. 60 bin nüfuslu adada herkes talihliyi aramaya başladı.

Muğla’nın Bodrum ilçesine 7 mil uzaklıktaki İstanköy (Kos) Adası’nın Kardemana Köyü’nde 3 Euroluk Altın Joker isimli baht oyunu oynayan ve 5+1′ i bilen tek kişinin 6 milyon 311 bin 027,88 Euro kazanması yalnızca adada değil tüm Yunanistan’da günün konusu oldu.

Yunanistan medyası mevzuyu bugün manşetlerine taşırken 2 bin kişinin yaşadığı köydeki talihli kişinin Maria Papachristou’nun bayilik yaptığı marketten oynandığı belirtildi.

Altın Joker isimli talih oyunu yöneticisi Stergos Billis yaptığı açıklamada 3 Euroluk oynanan ve yüksek meblağı kazanan tek kişi olan şahsın şimdi kendileri ile temasa geçmediğini belirtti.

Ölçünün çok yüksek olması nedeniyle muhtemelen kişinin avukatları ile Atina’ya kazandığı parayı almak için gideceği belirtildi. İstanköy Adası’ndaki banka şubelerinin yöneticilerinin ise şanslı kişiyi aradığı lakin ulaşamadığı belirtildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.