Yunus Akgün: Petekleri olmayan buz üzere meskende oturuyorduk

Geçen dönem Adana Demirspor’da kiralık forma giyen Yunus Akgün, Galatasaray’a geri döndükten sonra hayallerinden bahsetti.

Galatasaray’a geri dönen Yunus Akgün, kulüp televizyonuna yaptığı açıklamalarda topluluğa kıymetli bildiriler verdi:

“2007’de girdim Galatasaray’dan içeri. Olağan ki kaptanlık hayalim var. Adana’daki ağabeyler diyor ki: Sen gençlere ileride kök söktürürsün. Liderlik vasfına sahibim, hak ettikten sonra kaptan olabilirim. Genç oyuncular Türkiye’de baht bulamadığı için yurtdışına çıkmak istiyor. En yeterli sağ açıkta rahatım, lakin 10 numarada, sol açıkta da oynarım.”

“PREMIER LİG’İ İZLERKEN YORULUYORUM”

“Griezmann’a çok benzetiyorlardı beni, fakat benim stilim Messi. Onu rol model alıyorum. Benim usulüm Messi. Onu rol model alıyorum. Messi’nin ayağına top gelince heyecanlanıyor herkes, benim de maksadım o. Premier Ligi izlerken yoruluyorum, çok tempolu, çok keyifli. Grup olarak PSG’yi seviyorum, bütün yıldızlar orada olduğu için.”

“BUZ ÜZERE KONUTTA OTURUYORDUK”

“Anneciyim biraz, babama da telefon aldım lakin Babalar Günü’nde artık kırılmaz bana. Birinci paramla aileme konut aldım. Biz petekleri olmayan buz üzere konutta oturuyorduk, annem mutfakta donuyordu sobalı meskende, annem hüngür hüngür ağladı. Anne duası alıyorum çok mutluyum””

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.