Akıllı yüzük beklentisi olanlara Samsung’dan kötü bir haber geldi

Samsung Galaxy Ring hakkında söylentiler artmaya devam ediyor. Akıllı yüzük, Galaxy Wearable uygulamasının kod dizelerinde tespit edildi ve Ocak 2024 lansman tarihi ile birlikte görüldü. Ancak, Güney Kore kaynaklı The Elec’in yakın zamanda yayınladığı bir rapor, Galaxy Ring’in 2024’ün sonlarına ya da 2025 başına kadar piyasaya sürülmeyebileceğini belirtiyor.

Rapora göre Samsung, Galaxy Ring’i Samsung Galaxy Z Fold 6 ile birlikte piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu cihazın 2024’ün Ağustos, Eylül veya Ekim aylarında tanıtılması bekleniyor. Ancak The Elec, 2025’in başında bir lansmanın da olabileceğini belirtiyor.

Daha önce gelen söylentilere göre lansmanın Ocak 2024’te gerçekleşeceği düşünülüyordu. Ancak Samsung’un cihaz için tıbbi onay alma düşüncesinde olduğu ve bu durumun cihazın lansman tarihini daha da geriye atabileceği biliniyor. Bu, cihazın çeşitli sensörlerle (örneğin kalp atış hızı sensörü gibi) aldığı okumalar için düzenleyici onay gerektirecektir.

Akıllı yüzük beklentisi olanlara Samsung’dan kötü bir haber geldi

Bahsedilen blog, ürün geliştirmenin genellikle yedi ila sekiz ay sürdüğünü ve tıbbi onayın bu süreye ek olarak 10 ila 12 ay daha ekleyeceğini belirtiyor. Tüm bu süreçleri dikkate aldığımızda, 2025’te bir lansmanın daha olası olduğunu söyleyebiliriz.

The Elec’in raporunda Samsung’un sadece bir model Galaxy Ring üzerinde çalıştığı ve bu modelin dört farklı boyutta sunulacağı belirtiliyor. Yüzük için henüz çok erken olsa da, Samsung’un bu ürünü duyuracağını ve hatta bir süre piyasaya sürülmesi gecikse bile tanıtacağını söyleyebiliriz. Samsung Galaxy Ring hakkındaki en son haber ve gelişmelerle sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx