Kerimcan Durmaz’dan Uçak Tuvaletindeki Müstehcen Görüntülerine Dair Açıklamalar

Ünlü sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, 2019 yılında gündeme damga vuran ve büyük tepki çeken uçak tuvaletindeki cinsel organ fotoğrafı paylaşma olayının detaylarını ilk defa paylaştı.

Youtube’da sahibi olduğu EYS TV kanalında sunuculuk yapan Eser Yenenler, Linç@ programında bu hafta Kerimcan Durmaz’ı konuk etti.

Durmaz, programda uçak tuvaletindeki müstehcen paylaşımına ilişkin olayın perde arkasını anlattı.

O dönem kas geliştirme sürecinde kullandığı iğnelerin cinsel organına etkisi olduğunu belirten fenomen, fotoğrafı yakın arkadaşlarına attığını zannettiğini dile getirdi.

Durmaz, başından geçenleri şu cümlelerle anlattı ?

‘Ben spor yapmaya başladım, o dönem kaslanmak istiyordum, büyümek istiyordum. Trainerım vardı. Ona ‘Daha hızlı büyümek için iğne yaptırmak istiyorum.’ dedim. İğrenç, sakın örnek almayın. Onu kullanmaya başladım. O da olur olmadık yerlerde garip hale getirebiliyor. Ben de uçakta öyle bir şey yaşadım durup dururken. Tuvalete gittim, o halde olduğum için bir tane Instagram grubumuz var 3-4 kişinin olduğu. Oraya attım zannediyorum. ‘Bana bakın, halime bakın’ yazıyor. Atıyorum gruba, giriyorum oturuyorum yerime. Uçak iniyor. Uçak modunda değil, tam uçak inerken telefonum çekmeye başladığında story kendi kendine atıyor. Uçağın tekeri değdiğinde telefonum susmuyor. En yakın arkadaşlarım ‘Ne yaptın sen?’ diye, storyde. Yanımda menajerim var ‘Hemen sil, yanlışlıkla oldu diye özür dile’ diye. Dedim ki ‘Kimse görmemiştir dillendirmeyeyim’, o sırada havaalanından bir çıktım. Haberler… İnanamazsın, ne yapacağımı bilemiyorum.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx