‘Lüks Nedir?’ Felsefesi Yapan Tuba Büyüküstün’ün Paris’teki Evinden Paylaşım Yapması Kafa Yaktı

Tuba Büyüküstün son dönemlerde varoluşsal birtakım sorgulamalar içinde. Nereden bildiğimizi soracak olursanız, kendisi sosyal medya hesabından paylaştığı ilginç videolarla söz konusu bu durumu yansıtıyor. Son olarak ‘Lüks nedir?’ başlıklı bir video yayınlayan Büyüküstün’ün Paris’teki evinden paylaşım yapması tartışma yarattı. Buyurun ?

Tuba Büyüküstün son dönemlerde varoluşsal birtakım sorgulamalar içinde olacak ki sosyal medya paylaşımları da bu yönde kendisinin.

Bizim konuya vakıf olmamız da kendisinin bu İngilizce konuşurken çektiği video sayesinde oldu. Büyüküstün’ün bol bol “Understand” kelimesini kullandığı bu video, sosyal medyada fena dalga konusu oldu.

Sürekli bir sorgulama içinde olan Tuba Büyüküstün, hemen ardından yine varoluşsal sancılar çektiğini düşündüğümüz bir video daha yayınladı.

‘Ne için yaratıldım? Hatırlat sevgilim… Ruhuma bir dokunuş yap ve güzelliğimi ortaya çıkarayım.’ sözleriyle neden var olduğunu sorguladı bir süre.

Hemen ardından da hepimizin beynini yakan bu video geldi. Tuba Büyüküstün, “Lüks” kavramını irdelediği bu videoyla yine ve yeniden sosyal medyanın diline düştü.

Gelgelelim kendisinin Paris’teki evinden paylaşım yapması, sosyal medya halkının tepesini attırdı.

Tuba Büyüküstün’ün Paris’te yaşadığı evin dışında bir evinin daha olduğu ve onu da kiraya verdiği iddiası ortalığı iyice karıştırdı.

Paris’i çok sevdiği bilinen Büyüküstün’ün geçtiğimiz yıllarda Paris’ten 1.5 milyon euroya ev aldığı konuşulmuştu.

Yine bu evin haricinde 900 bin euro vererek, aynı bölgede daha küçük bir ev aldığı da söylenmişti.

Kızlarıyla birlikte geçtiğimiz yıllarda Paris’e giden ve bir süre orada yaşayacaklarını söyleyen Büyüküstün’ün milyonlarca liralık ev sahibi olması, “Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu” tepkilerine neden oldu.

Büyüküstün’e, “Paris’teki evimden doğduğum coğrafyaya felsefe yapmaktır lüks” yorumları geldi…

Siz bu tartışma hakkında ne düşünüyorsunuz peki?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx