Tekrar kansere yakalanan Şimal’in nişanlısından açıklama!

‘Ucuz Roman’, ‘Ferman’ ve ‘Ağla Ağla’ gibi şarkılarıyla bilinen Şimal, yaklaşık üç yıl önce meme kanserine yakalanmıştı. 37 yaşındaki şarkıcı uzun bir tedavi sürecinden sonra sağlığına kavuşmuştu.

Tedavi sürecindeyken sevgilisi Necati Arıcı ile nişanlanan Şimal, sevinçli haberi sosyal medya üzerinden “Patoloji sonucumuz geldi; tertemiz!” sözleriyle duyurmuştu.

TÜMÖR TESPİT EDİLDİ

Ancak Şimal, sosyal medya paylaşımıyla sevenlerini üzdü. Şarkıcı aldığı kötü haber ile sarsıldı. Rutin kontrollerini yaptıran şarkıcının bu kez beyninde tümör tespit edildi.

Ünlü isim, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Maalesef bu sefer beyinde tümör gördüler. Diyecek hiçbir şeyim yok, dualarınızı beklemekten başka acil ameliyat dediler, çok üzgünüm” ifadelerine yer verdi.

NİŞANLISI AÇIKLAMA YAPTI

Şimal’in bu açıklamasının ardından, Necati Arıcı’dan da bir paylaşım geldi. Nişanlısının 1 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden bir mesaj yayınlayan Arıcı, şu ifadeleri kullandı:

Herkese tekrar merhaba. Şimal Hanım yazma ve okuma zorluğu çektiği için ben (eşi) buradan bütün dualarınızı, iyi dileklerinizi ona iletiyorum. Çok da mutlu oluyor mesajlarınızı duyunca. Size küçük bir bilgilendirme yapmak isterim. Şimal, pazartesi ya da salı ameliyata girecek. Beynindeki kitlenin etrafında ödem olduğu için, doktorların dediğine göre; önceliğimiz onu almak, temizlemek. Çünkü Şimal’in hayatını kolaylaştırmak gerektiğini söylediler.

“BİR AN ÖNCE KURTULMAMIZ LAZIM”

“Konuşma, okuma ve yazma bozukluğu, denge kaybı, sağ kol ve sağ bacakta güçsüzlük yaşıyor. Bundan bir an önce kurtulmamız lazım, inşallah da kurtulacağız. Bu arada Şimal’in ne çok seveni varmış, onun adına çok mutluyum. Eksik olmayın, dualarınızı esirgemeyin.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx